Компанія

Процесінг-центр CardService – єдина в Україні компанія, що спеціалізується на обслуговуванні програм кредитування фізичних осіб за технологією private label credit cards - монобрендових кредитних карток магазинів.

В світі ця технологія є дуже популярним та дієвим інструментом збільшення продажів. На сьогоднішній день у США магазинами видано 175 млн. власних карток. Серед найбільших мереж, які мають власні кредитні картки: GAP, American Eagle, Walmart, Dillard's, Saks Fifth Avenue, J.Crew та інші. За статистикою кожна третя покупка у цих мережах здійснюється саме кредитною карткою магазина.ий перелік дивіться на звороті.
Як погасити достроково
Ви можете здійснити повне дострокове погашення у будь-який час. Для цього сплатіть суму невиплаченої вартості покупки, а також 5% від вартості покупки за кожні повні та неповні 30 днів користування кредитом. Наприклад, якщо 20 жовтня ви здійснили покупку на суму 1500 грн., 20 листопада сплатили виходячи з обраного вами терміну 3 місяці перший платіж в сумі 575 грн. (500 грн. виплата вартості покупки + 5% від вартості покупки за користування кредитом), а до 20 грудня вирішили здійснити повне дострокове погашення - ви сплачуєте 1075 грн. (1 000 грн. виплата залишку вартості покупки + 5% від вартості покупки за користування кредитом).